běh kolem světa

běh kolem světa
7. září 2024

závod se koná pod záštitou starosty města třeboně jana váni

výsledky závodu 2023

Běh, canicross, týmy 2023

výsledky závodu 2022

Běh a canicross 2022

Team 2022

Diplomy 2023

Poř. #Kat. Kat. St.čís. Příjmení a jméno Chip time diplom
1. 1. M18 122 Fárník Tomáš 41:55.38 diplom
2. 1. M30 141 Pekař Martin 43:52.78 diplom
3. 2. M18 96 Volf František 45:56.82 diplom
4. 1. M35 126 Stach Michal 46:44.94 diplom
5. 2. M35 51 Macho Jan 47:16.10 diplom
6. 2. M30 133 Toman Robert 47:44.81 diplom
7. 1. M45 76 Homola Jáchym 48:01.38 diplom
8. 3. M35 87 Tomášek Michal 48:12.18 diplom
9. 2. M45 20 Holub Karel 50:52.69 diplom
10. 1. M50 47 Lachout Martin 51:15.86 diplom
11. 3. M18 18 Foltin Matěj 51:23.92 diplom
12. 3. M45 119 Behenský Lukáš 52:04.31 diplom
13. 1. M40 138 Osenský Robert 52:03.95 diplom
14. 2. M50 21 Schalek Petr 52:11.95 diplom
15. 2. M40 140 Calaj Juraj 53:10.35 diplom
16. 1. M65 85 Šuranský Lubomír 53:14.84 diplom
17. 1. M60 121 Grabmüller Ivo 53:20.55 diplom
18. 1. M55 37 Kalný Libor 53:21.10 diplom
19. 4. M35 11 Brodmann Jiří 53:34.41 diplom
20. 1. Z18 220 Illeová Romana 53:43.48 diplom
21. 4. M45 127 Soukup Petr 54:12.20 diplom
22. 4. M18 23 Hrádek Tomáš 54:11.06 diplom
23. 5. M45 14 Dubský Roman 54:19.38 diplom
24. 2. M60 4 Batók Miroslav 54:24.31 diplom
25. 3. M40 139 Hyhlík Jakub 54:26.19 diplom
26. 4. M40 84 Štoudek Martin 54:31.87 diplom
27. 3. M30 128 Kalab Petr 55:10.12 diplom
28. 5. M35 125 Petrů Lukáš 55:07.11 diplom
29. 5. M40 137 Rada Michal 55:32.12 diplom
30. 4. M30 103 Fajtl Tomáš 55:53.60 diplom
31. 3. M50 75 Richtr Zdeněk 55:54.30 diplom
32. 3. M60 12 Rokos Ivan 55:58.69 diplom
33. 4. M50 94 Veselý Petr 56:08.33 diplom
34. 6. M45 22 Hrádek David 56:12.40 diplom
35. 1. Z45 299 Kocourková Ladislava 56:22.26 diplom
36. 5. M50 19 Hergesell Jiří 56:29.54 diplom
37. 1. Z35 228 Kolínová Petra 56:54.22 diplom
38. 1. Z30 201 Bártová Adéla 57:02.64 diplom
39. 5. M18 132 Raisigl Marek 57:16.29 diplom
40. 6. M18 30 Chaloupka Zdeněk 57:17.82 diplom
41. 2. Z18 249 Sušková Lenka 57:21.90 diplom
42. 3. Z18 230 Kryvokolisko Anzhelika 57:21.20 diplom
43. 5. M30 48 Licehamr Stanislav 57:51.76 diplom
44. 2. M65 99 Zákostelecký František 58:38.61 diplom
45. 2. Z30 281 Houšková Šárka 58:54.30 diplom
46. 7. M45 135 Šindelář Jan 59:16.37 diplom
47. 2. Z35 282 Hutnerová Marie 59:13.01 diplom
48. 3. Z35 225 Klinovská Tereza 59:28.10 diplom
49. 6. M35 46 Kvita Petr 59:32.07 diplom
50. 2. M55 36 Jonáš Luboš 59:37.71 diplom
51. 6. M40 32 Ižof Josef 59:43.78 diplom
52. 3. Z30 279 Borkovcová Martina 01:00:47.10 diplom
53. 6. M50 29 Chaloupka Zdeněk 01:00:47.77 diplom
54. 7. M35 60 Němec Václav 01:00:48.67 diplom
55. 8. M35 28 Chaloupka Adam 01:01:43.43 diplom
56. 6. M30 44 Kraus Tomáš 01:01:35.11 diplom
57. 1. Z50 287 Stárková Iva 01:01:47.64 diplom
58. 4. M60 38 Kapitan Jiří 01:01:48.74 diplom
59. 7. M40 136 Hejhal Roman 01:02:03.53 diplom
60. 1. Z40 218 Hrůšová Lucie 01:02:51.08 diplom
61. 7. M18 39 Kopeček Adam 01:02:46.07 diplom
62. 2. Z50 222 Leitgebová Zdeňka 01:02:55.39 diplom
63. 2. Z40 251 Štrbáková Lucie 01:03:17.36 diplom
64. 3. Z40 244 Riley Dagmar 01:03:22.22 diplom
65. 7. M30 42 Kouřil Martin 01:03:37.72 diplom
66. 2. Z45 247 Řádová Martina 01:03:43.53 diplom
67. 1. M70 100 Zrno Vladimír 01:04:02.34 diplom
68. 4. Z30 236 Návratová Anna 01:04:02.44 diplom
69. 5. Z30 214 Gelnarová Monika 01:04:12.74 diplom
70. 8. M40 98 Žák Petr 01:04:11.20 diplom
71. 8. M45 115 Teichmann Martin 01:04:26.77 diplom
72. 3. Z45 276 Faustová Martina 01:04:49.50 diplom
73. 9. M35 61 Nováček Martin 01:04:44.28 diplom
74. 8. M18 26 Hřebíček Lukáš 01:05:10.31 diplom
75. 9. M45 16 Filípek Tomáš 01:05:30.32 diplom
76. 10. M35 124 Čuli Jiří 01:05:48.69 diplom
77. 9. M18 110 Vejsada Tomáš 01:05:53.34 diplom
78. 10. M45 90 Tůma Ivan 01:05:59.85 diplom
79. 8. M30 49 Máca Zdeněk 01:06:11.19 diplom
80. 11. M35 7 Bílek Martin 01:06:01.22 diplom
81. 6. Z30 239 Nováková Denisa 01:06:23.34 diplom
82. 9. M30 143 Vřlímek Petr 01:06:19.42 diplom
83. 9. M40 92 Vávrovský Josef 01:06:28.52 diplom
84. 11. M45 97 Vrchota Pavel 01:07:03.77 diplom
85. 10. M18 95 Veselý Vojtěch 01:07:15.02 diplom
86. 3. M65 131 Markalous Bohumil 01:07:18.85 diplom
87. 7. M50 123 Sekáč Martin 01:07:28.16 diplom
88. 10. M40 59 Myšák Jaroslav 01:07:41.11 diplom
89. 8. M50 50 Přibyl Ivan 01:07:57.43 diplom
90. 11. M18 89 Tourek Daniel 01:07:58.63 diplom
91. 12. M45 13 Doležal Jiří 01:07:56.85 diplom
92. 3. Z50 284 Troupová Jitka 01:08:03.52 diplom
93. 4. M65 33 Jamrik Miroslav 01:08:07.93 diplom
94. 4. Z40 237 Nevařilová Anna 01:07:55.64 diplom
95. 4. Z18 283 Nováková Ema 01:08:07.57 diplom
96. 12. M18 130 Sýkora Richard 01:08:29.80 diplom
97. 9. M50 72 Polanecký Roman 01:08:46.93 diplom
98. 13. M45 78 Smolík Michal 01:08:57.86 diplom
99. 4. Z50 233 Loulová Magdalena 01:09:05.35 diplom
100. 14. M45 35 Jindra Václav 01:09:01.83 diplom
101. 4. Z45 213 Filípková Karla 01:09:21.89 diplom
102. 11. M40 27 Hřebíček Vladimír 01:10:13.25 diplom
103. 5. M60 9 Englund Terje 01:10:19.99 diplom
104. 3. M55 63 Novák Jan 01:10:33.33 diplom
105. 5. Z18 255 Těšínská Pavlína 01:10:39.21 diplom
106. 5. Z40 216 Holubová Lenka 01:10:49.19 diplom
107. 4. Z35 250 Štoudková Vladislava 01:10:49.22 diplom
108. 10. M30 134 Hůrka Jindřich 01:11:29.09 diplom
109. 15. M45 74 Příbramský Jiří 01:11:23.64 diplom
110. 7. Z30 209 Pilná Alena 01:11:51.84 diplom
111. 5. Z45 273 Melicharová Jana 01:12:16.24 diplom
112. 5. M65 41 Kouřil Jiří 01:12:24.35 diplom
113. 6. Z45 285 Selinger Jana 01:12:29.29 diplom
114. 5. Z50 260 Ynsua Jacy 01:12:50.17 diplom
115. 13. M18 142 Macků Karel 01:12:56.45 diplom
116. 6. Z50 224 Kalná Irena 01:13:01.58 diplom
117. 10. M50 93 Večeřa Rudolf 01:13:33.04 diplom
118. 8. Z30 280 Švecová Kateřina 01:13:47.91 diplom
119. 6. Z40 204 Bělohlavová Kateřina 01:14:02.96 diplom
120. 7. Z50 243 Přibyl Monika 01:14:03.68 diplom
121. 7. Z45 202 Bartůňková Anna 01:14:39.83 diplom
122. 12. M40 101 Žemlička Kamil 01:14:27.03 diplom
123. 8. Z45 252 Švejdová Irena 01:15:46.28 diplom
124. 13. M40 82 Špirhanzl Karel 01:15:44.96 diplom
125. 11. M50 86 Švamberk Jan 01:15:53.00 diplom
126. 2. M70 65 Novotný Zdeněk 01:16:16.66 diplom
127. 12. M50 83 Štaiger Zdeněk 01:16:25.59 diplom
128. 8. Z50 259 Vokálková Ivana 01:16:44.91 diplom
129. 9. Z30 231 Lalíková Adriana 01:17:08.29 diplom
130. 3. M70 6 Bican Jaromír 01:18:01.06 diplom
131. 14. M40 129 Sýkora Zdeněk 01:18:24.84 diplom
132. 15. M40 71 Pokorny Pavel 01:19:39.97 diplom
133. 13. M50 120 Stranianek Juraj 01:20:29.43 diplom
134. 9. Z45 258 Vávrová Blanka 01:20:27.23 diplom
135. 5. Z35 262 Zedníková Jana 01:20:55.59 diplom
136. 6. M60 104 Petrášek Ivo 01:21:18.94 diplom
137. 10. Z45 286 Čondlová Dagmar 01:21:17.21 diplom
138. 9. Z50 264 Zusková Jarka 01:21:19.66 diplom
139. 10. Z50 206 Blažková Marta 01:21:19.38 diplom
140. 11. M30 3 Bartoš Martin 01:21:16.91 diplom
141. 4. M70 70 Blažek Bohuslav 01:21:39.00 diplom
142. 11. Z45 253 Švikruhová Vlaďka 01:21:43.93 diplom
143. 6. Z18 211 Dvořáková Andrea 01:21:58.44 diplom
144. 14. M50 111 Vejsada Marek 01:21:58.08 diplom
145. 12. Z45 212 Ficková Dana 01:24:03.09 diplom
146. 1. Z55 203 Batóková Jana 01:24:51.59 diplom
147. 16. M40 57 Mareš Petr 01:25:04.06 diplom
148. 7. Z40 205 Bencsová Bohumila 01:26:21.29 diplom
149. 16. M45 67 Opelka Jaroslav 01:26:21.93 diplom
150. 11. Z50 256 Tischlerová Lucie 01:26:56.75 diplom
151. 6. Z35 257 Vágnerová Lada 01:27:03.28 diplom
152. 17. M45 5 Bencs Josef 01:28:31.44 diplom
153. 12. Z50 114 Kanděrová Kristýna 01:28:44.91 diplom
154. 7. Z18 229 Krausová Barbora 01:33:20.68 diplom
155. 2. Z55 266 Zezulková Alena 01:36:32.00 diplom
156. 10. Z30 215 Házová Martina 01:37:27.33 diplom
157. 13. Z45 263 Nováčková Zdeňka 01:37:19.40 diplom
158. 6. M65 31 Chalupský Zdeněk 01:40:52.98 diplom
159. 14. Z45 223 Kadlecová Miroslava 01:40:58.91 diplom
160. 11. Z30 265 Židuliaková Rebeka 01:41:25.20 diplom
161. 12. Z30 207 Čejková Kamila 01:48:32.39 diplom
162. 7. Z35 275 Dlabajová Žaneta 01:52:26.00 diplom
163. 18. M45 145 Ulek Pavel 01:52:28.19 diplom
164. 12. M35 10 Dlabaja David 01:52:26.17 diplom

Canicross 2023

1. 1. CM3 112 Melecha Jiří 54:01.67 diplom
2. 1. CM2 52 Majerčák Tomáš 54:05.93 diplom
3. 1. CZ3 268 Kučerová Denisa 57:16.53 diplom
4. 2. CZ3 272 Vrbová Tereza 01:06:20.59 diplom
5. 2. CM3 117 Pflug Petr 01:06:38.40 diplom
6. 3. CZ3 116 Nehodová Veronika 01:13:09.72 diplom
7. 3. CM3 278 Valenta Petr 01:14:21.33 diplom
8. 1. CZ2 238 Füllsacková Denisa 01:15:10.58 diplom
9. 4. CZ3 267 Füllsacková Kateřina 01:15:20.20 diplom
10. 2. CZ2 118 Sedláčková Martina 01:16:04.44 diplom
11. 5. CZ3 269 Richtrová Jana 01:19:40.81 diplom
12. 1. CM1 113 Mikeš Pavel 01:30:18.43 diplom
13. 6. CZ3 270 Švikruhova Vendula 01:37:56.40 diplom

Diplomy 2022

Poř.Poř.katKategorieSt.č.ZávodníkČas
1.1.M3037Jarolím Michal41:45diplom
2.2.M3019Ďoubal Jakub45:44diplom
3.1.M1880Strejček Jakub46:11diplom
4.1.M3578Stach Michal46:24diplom
5.2.M3555Macho Jan47:37diplom
6.1.M5048Lachout Martin48:01diplom
7.2.M18104Toman Robert48:05diplom
8.1.M4512Homola Jáchym48:07diplom
9.3.M3087Tomášek Michal48:37diplom
10.3.M18107Ardamica David49:22diplom
11.1.M6085Šuranský Lubomír49:25diplom
12.1.M5564Novotný Pavel49:44diplom
13.1.Z30213Hubáčková Martina50:12diplom
14.1.M4054Macek Tomáš50:22diplom
15.4.M3043Košina František50:30diplom
16.2.M4029Hyhlík Jakub50:43diplom
17.1.Z18214Illeová Romana50:50diplom
18.4.M18109Zourek David52:03diplom
19.3.M4096Zbudil Ondřej52:22diplom
20.5.M30105Vacek Aleš52:23diplom
21.4.M4060Nosál Petr52:47diplom
22.2.M50114Kalný Libor53:09diplom
23.1.Z40220Kocourková Laďka53:20diplom
24.2.Z40223Lebedová Olga53:30diplom
25.2.M4589Vaněk Jan53:34diplom
26.6.M3010Bouda Jan53:55diplom
27.5.M1828Hrádek Tomáš54:00diplom
28.2.M606Rokos Ivan54:05diplom
29.3.M4527Hrádek David54:09diplom
30.3.M602Batók Miroslav54:15diplom
31.7.M3013Brodmann Jiří55:02diplom
32.5.M4050Lenz Ondřej55:10diplom
33.8.M30103Faitl Tomáš55:12diplom
34.2.M5573Randák Ondřej55:21diplom
35.3.M5074Richtr Zdeněk55:23diplom
36.3.Z40270Kašpárková Martina55:42diplom
37.2.Z30240Štěpánková Eva56:13diplom
38.6.M4075Samuel Jiří56:17diplom
39.7.M4084Štoudek Martin56:17diplom
40.1.Z35244Tušerová Jindra56:35diplom
41.4.M5045Krejzar Pavel57:10diplom
42.1.M6595Zákostelecký František57:11diplom
43.3.M3547Kutílek Jakub57:29diplom
44.8.M4026Hejhal Roman57:52diplom
45.2.M6535Jamrik Mirek58:11diplom
46.4.M3559Němec Václav58:13diplom
47.9.M4049Hlavička Petr58:41diplom
48.4.M45112Šindelář Jan58:58diplom
49.5.M45110Mařík Michal58:59diplom
50.3.M5566Šimek Miroslav59:11diplom
51.2.Z18235Sušková Lenka59:41diplom
52.1.Z45222Langerová Tereza59:48diplom
53.5.M5032Chaloupka Zdeněk01:00:38diplom
54.6.M5099Pflug Petr01:00:48diplom
55.6.M4524Filípek Tomáš01:00:51diplom
56.1.Z50256Kuffnerová Marie01:01:09diplom
57.3.Z30207Gelnarová Monika01:01:17diplom
58.1.M7081Svoboda Václav01:01:48diplom
59.7.M4594Vrchota Pavel01:02:05diplom
60.10.M4016Čížek Václav01:02:10diplom
61.4.Z30271Macháčová Veronika01:02:44diplom
62.5.M3531Chaloupka Adam01:02:45diplom
63.11.M4058Myšák Jaroslav01:02:49diplom
64.8.M4514Candra Vlastimil01:02:58diplom
65.6.M1897Zděnek Dominik01:03:04diplom
66.7.M5038Ježek Daniel01:03:07diplom
67.7.M18115Kalný Kryštof01:03:10diplom
68.9.M3051Licehamr Stanislav01:03:16diplom
69.4.Z40204Dobnerová Kateřina01:03:31diplom
70.10.M3044Kraus Tomáš01:03:32diplom
71.9.M45113Bouz Jaroslav01:04:02diplom
72.1.Z60260Zodererová Václava01:04:04diplom
73.12.M4077Somogyi Dániel01:05:10diplom
74.2.Z45272Richtrová Jana01:05:12diplom
75.5.Z40242Štrbáková Lucie01:05:17diplom
76.10.M4518Doležal Jiří01:05:28diplom
77.11.M4557Malina Lubomír01:05:36diplom
78.8.M5082Šmíd Václav01:05:39diplom
79.2.Z50210Hrbková Jana01:05:48diplom
80.6.Z40205Faustová Martina01:05:50diplom
81.9.M5086Švamberk Jan01:05:56diplom
82.3.Z45206Filípková Karla01:06:02diplom
83.12.M45238Kříž Pavel01:06:04diplom
84.7.Z40237Šimanová Petra01:06:05diplom
85.6.M3553Linhart Pavel01:06:05diplom
86.8.Z40269Labiková Petra01:06:39diplom
87.13.M40108Sýkora Zdeněk01:06:47diplom
88.4.M6072Punda Václav01:06:51diplom
89.4.Z45232Sedláčková Martina01:07:36diplom
90.3.Z50273Troupová Jitka01:07:39diplom
91.13.M4571Příbramský Jiří01:07:59diplom
92.14.M4576Sekáč Martin01:08:19diplom
93.9.Z40253Černíková Eva01:08:25diplom
94.10.M5083Štaiger Zdeněk01:08:28diplom
95.4.M559Englund Terje01:08:34diplom
96.5.Z45233Sekáčová Pavlína01:08:45diplom
97.6.Z45229Pribyl Monika01:08:46diplom
98.7.Z45215Jakešová Dana01:09:15diplom
99.8.M1841Kopeček Adam01:09:15diplom
100.3.Z18249Zelenková Karolína01:09:35diplom
101.15.M4556Zelenka Libor01:09:35diplom
102.1.MM8Bobek Štěpán01:10:52diplom
103.9.M1811Vejsada Tomáš01:11:26diplom
104.5.Z30209Pilná Alena01:11:29diplom
105.14.M4030Chaloupka Daniel01:11:48diplom
106.10.Z40208Holubová Lenka01:11:51diplom
107.2.Z35241Štoudková Vladislava01:11:55diplom
108.3.Z35246Voborská Hana01:11:55diplom
109.3.M6579Strejc Václav01:12:01diplom
110.11.Z40264Čondlová Dagmar01:12:17diplom
111.4.Z50216Jana Krotilová01:12:43diplom
112.16.M453Bencs Josef01:12:46diplom
113.5.Z50219Kobiánová Alice01:12:51diplom
114.6.Z30226Pundová Kristýna01:13:08diplom
115.5.M6062Petrášek Ivo01:13:42diplom
116.8.Z45247Weidinger Hana01:15:03diplom
117.6.M6093Vilímek Stanislav01:15:03diplom
118.10.M1888Vaněk Tomáš01:15:06diplom
119.2.M7063Novotný Zdeněk01:15:33diplom
120.12.Z40265Žočková Lucie01:15:35diplom
121.17.M4522Dvořák Tomáš01:15:39diplom
122.4.Z35266Černá Petra01:16:00diplom
123.18.M45106Nevrkla Miloš01:16:00diplom
124.13.Z40236Sýkorová Klára01:18:07diplom
125.4.M6533Chalupský Zdeněk01:18:47diplom
126.5.Z35227Nehodová Veronika01:19:06diplom
127.6.Z35230Růzhová Kateřina01:19:27diplom
128.6.Z50251Zusková Jarka01:20:21diplom
129.5.M657Blažek Bohuslav01:20:22diplom
130.1.Z55221Kučerová Dana01:22:57diplom
131.11.M5091Večeřa Rudolf01:23:19diplom
132.14.Z40203Bencsová Bohumila01:23:46diplom
133.15.M4065Opelka Jaroslav01:23:47diplom
134.2.Z55274Košinová Marie01:24:32diplom
135.12.M50111Vejsada Marek01:25:07diplom
136.4.Z18211Dvořáková Andrea01:25:07diplom
137.7.Z50275Zikešová Ivana01:26:36diplom
138.3.M705Bican Jaromír01:27:10diplom
139.7.Z30245Veselá Veronika01:31:05diplom
140.11.M3092Veselý Martin01:31:05diplom
141.15.Z40224Lejtnarova Eva01:32:01diplom
142.16.Z40234Střeštíková Lenka01:32:31diplom
143.17.Z40201Baronová Lenka01:32:32diplom
144.5.Z18228Pavlíčková Eliška01:35:47diplom
145.18.Z40212Hronková Pavlína01:35:49diplom
146.7.Z35225Malinova Andrea01:35:58diplom
147.9.Z45243Tischlerová Lucie01:41:42diplom
148.10.Z45217Kadlecová Miroslava01:41:48diplom
149.4.M7090Vaněk Jan01:43:22diplom
1.CM31.101Mügl Jan47:53diplom
2.CM32.98Melecha Jiří51:43diplom
3.CZ31.262Machková Lucie01:00:42diplom
4.CM21.100Nagy Zdeněk01:06:48diplom
5.CZ11.261Melechová Dominika01:13:00diplom
6.CZ32.268Večeřová Kateřina01:54:31diplom
Sponzoři